Sposób dostawy i płatność
  • kurier DPD
  • kurier GLS (international)
  • Pobranie
  • Płatność elektroniczna Dotpay
  • Przelew
  • Odbiór osobisty
  • Płatność elektroniczna PayPal
 


Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.plWizyt:
Dzisiaj: 13Wszystkich: 327487

Zasady i pomoc


Warunki sprzedaży


Zamówienie zostanie przyjęte do realizacji tylko wtedy, jeśli podasz dokładny adres dostawy zamówionych produktów, koniecznie z poprawnym numerem telefonu, pod którym możliwe jest potwierdzenie zamówienia i który będzie jednocześnie numerem kontaktowym dla kuriera dostarczającego przesyłkę.

wróć do góry


Paragon i Faktura VAT


Do każdej transakcji wystawiamy dowód zakupu, którym domyślnie jest paragon fiskalny. Jeśli życzysz sobie otrzymać Fakturę VAT, wpisz dane do faktury w przeznaczonym do tego oknie na stronie formularza zamówienia, ponieważ zdarza się często, że dane do faktury są inne niż dane wysyłkowe.

 

wróć do góry


Koszty i warunki dostawy


Zamówione produkty dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej Pocztex. Koszt transportu zależny jest od masy i gabarytów przesyłki (łączna masa towaru wraz z opakowaniem i ewentualną paletą w kilogramach) oraz od formy wybranej płatności za zamówiony towar (przelew przed dostawą lub płatność za pobraniem). Dla ułatwienia wagi poszczególnych produktów umieszczone są w nawiasie kwadratowym w nazwie towaru. Po zaznaczeniu na stronie formularza płatności opcji odpowiedniej dla zamawianego towaru, koszt transportu jest automatycznie doliczany do wartości zakupu. Jeśli zamawiany przez Ciebie towar nie ma wpisanej wagi przy nazwie, oznacza to, że dany produkt jest towarem drobnicowym i wysyłany jest zawsze przesyłką kurierską GLS, bez względu na ilość sztuk, którą zamówisz.

 

Firmy kurierskie z reguły dostarczają przesyłki w ciągu 24 godzin w dni robocze (w przypadku wysyłki w piątek, klient otrzymuje przesyłkę w poniedziałek).
Towar o łącznej wadze do 32 kg lub jej wielokrotności, dostarczany jest firmą kurierską Pocztex. Dostawy paletowe (powyżej 70 kg) realizowane są samochodami z windą rozładunkową.

W przypadku towarów o dużych gabarytach koszty przesyłki mogą być wyższe niż te wynikające z jej wagi. W takim przypadku obsługa sklepu skalkuluje koszty przesyłki i przed jej nadaniem klient zostanie poproszony o akceptację.

 

wróć do góry


Czas realizacji zamówienia


Czas realizacji zamówienia (okres pomiędzy przyjęciem zamówienia a wysyłką towaru) zależny jest od jego dostępności.

W naszym sklepie internetowym spotkać się możesz z 4 kategoriami dostępności towarów:


TOWAR DOSTĘPNY – towar obecny na magazynie stale, którego wysyłkę realizujemy natychmiast po otrzymaniu zamówienia, bez względu na rodzaj wybranej płatności

ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ – towar zazwyczaj obecny na magazynie, którego brak występować może jedynie chwilowo i którego wysyłkę realizujemy natychmiast po otrzymaniu zamówienia lub po uzupełnieniu braku, bez względu na rodzaj wybranej płatności

DOSTĘPNOŚĆ 3/7/14 DNI
– towar, który dostarczamy w ciągu 3, 7 lub 14 dni od daty otrzymania zamówienia, bez względu na rodzaj wybranej płatności

TOWAR NA ZAMÓWIENIE – towar dostarczany jedynie pod zamówienie, którego realizacja rozpoczyna się po otrzymaniu 100% przedpłaty. Termin dostawy ustalany jest każdorazowo indywidualnie.

W przypadku niemożliwości dotrzymania gwarantowanego przez nas terminu dostawy klient ma prawo odstąpić od zakupu bądź też skorzystać z proponowanej przez nas obniżki ceny towaru, będącej zadośćuczynieniem za wydłużony termin realizacji zamówienia.

 


wróć do góry


Formy płatności za zakupy


Stosujemy cztery formy płatności za zamówiony towar, które mają bezpośredni wpływ na sposób i koszt dostawy:

płatność przelewem – wybierając tę formę płatności, decydujesz się na dokonanie pełnej zapłaty za zamówiony towar przed dostawą, co ma istotny wpływ na koszt dostawy, ponieważ w tej opcji transport zawsze będzie najtańszy


płatność elektroniczna DotPay – wybierając tę formę płatności, decydujesz się na dokonanie pełnej zapłaty za zamówiony towar przed dostawą, co ma istotny wpływ na koszt dostawy, ponieważ w tej opcji transport zawsze będzie najtańszy.

płatność za pobraniem – wybierając zapłatę pobraniową, płacisz w chwili odbioru towaru kurierowi dostarczającemu przesyłkę. Płatność za pobraniem jest zawsze odrobinę droższa od płatności przelewem, co wynika z dodatkowych opłat pobieranych przez firmy kurierskie. Płatność za pobraniem nie ma zastosowania w przypadku, kiedy zamawiany towar ma status dostępności - TOWAR NA ZAMÓWIENIE

odbiór osobisty
– płacisz w siedzibie naszej firmy i osobiście odbierasz zamówiony towar.

Płatności przelewem dokonać należy na konto bankowe podane w wiadomości e-mail potwierdzającej zamówienie.

Maksymalna kwota pobrania to 7.000,00 PLN

 


wróć do góry

Zwrot towaru


Klient ma możliwość dokonania zwrotu zakupionego towaru w terminie 14 dni od daty jego otrzymania (decyduje data podpisania listu przewozowego przy odbiorze). Jednocześnie informujemy, że w celu dokonania zwrotu niezbędne jest wcześniejsze poinformowanie sklepu o tym fakcie, w formie wypełnionego formularza o odstąpieniu od umowy, przesłanego e-mailem lub pocztą na adres naszego sklepu. Towar należy zwrócić w stanie kompletnym (wraz z gwarancją, dokumentacją i akcesoriami dodatkowymi oraz dowodem zakupu) i niezmienionym. Zwracany towar nie może nosić znamion używania i nie może być w żaden sposób zniszczony. Koszty wysyłki zwrotnej pokrywa Klient.

 


wróć do góry

Gwarancja na towary


Uprawnienia z tytułu gwarancji należy wykonywać zgodnie z warunkami zamieszczonymi na karcie gwarancyjnej. Oferowane przez nas towary są objęte gwarancją producenta, naprawy gwarancyjne wykonuje sieć autoryzowanych serwisów, których adresy są podawane na karcie gwarancyjnej. W razie potrzeby służymy poradą dotyczącą realizowania gwarancji.

 


wróć do góry

  • Dodaj link do:
  • facebook.com